menu ukryj menu

Zabiegi kosmetyczne

W studiu Spring Garden oferujemy szeroki wybór usług, które pozwolą Ci zadbać o piękny oraz zdrowy wygląd. Zajmujemy się medycyną estetyczną i oferujemy zabiegi pielęgnacyjne oraz aparaturowe. Innymi słowy, zapewnimy Ci pomoc w skutecznym dbaniu o swój wygląd. Przed każdą usługą przeprowadzamy darmową konsultację, która obejmuje wywiad oraz analizę skóry, dzięki temu można być pewnym, że wszystkie rekomendowane przez nas działania będą stanowić najlepsze możliwe rozwiązanie.

Nasze zabiegi aparaturowe pozwalają pozbyć się różnych problemów skórnych, takich jak łojotok, przebarwienia, zmarszczki lub trądzik. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technicznych, pozwalających zadbać o kondycję skóry oraz maksymalnie spowolnić proces starzenia się. Do oferowanych pielęgnacji aparaturowych należy mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, IPL, Termolifting i nie tylko.

Przeprowadzane przez nas zabiegi pielęgnacyjne, odbywają się w oparciu o szeroki wybór preparatów. Każdy z nich jest proponowany pacjentowi na podstawie rodzaju oraz kondycji jego skóry, a także stopniu postępowania procesów starzenia się.

W naszym warszawskim gabinecie zajmujemy się również medycyną estetyczną. Usługi obejmują mezoterapię igłową, mikronakłuwanie, karboksyterapię, kształtowanie rysów twarzy oraz wiele innych.

Zarezerwuj zabieg
facebook FB
↑ do góry ↑