menu ukryj menu

Strefa klienta

Karta upominkowa Spring Garden

Karta Upominkowa Spring Garden jest idealnym pomysłem na elegancki i nowoczesny prezent dla osoby, której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność. Może to być oryginalny prezent zarówno dla bliskiej osoby, jak i dla klienta lub pracownika.

Karta Upominkowa Spring Garden to elektroniczna forma bonu, za pomocą którego można zapłacić za każdy zabieg lub kosmetyk w naszym Salonie.

Kartę Upominkową można aktywować na kwotę od 100 do 5000 zł.

Jest ona ważna w okresie 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Regulamin Aktywacji i Użytkownia Karty Upominkowej Spring Garden: Pobierz


KARTA STAŁEGO KLIENTA

Korzystając z usług w naszym Salonie, możesz zmienić zakupy w rabaty i przywileje. Spring Garden wynagradza Twoją lojalność!

Po zebraniu czterech transakcji*, otrzymasz Kupon – 10%, który będzie Cię uprawniał do wielokrotnego dokonania zakupów z 10% rabatem w trakcie jednego dnia. Aby otrzymać Kartę Stałego Klienta Spring Garden, wystarczy dokonać zakupu w naszym Salonie i wypełnić Formularz Zgłoszeniowy. Każda karta ma swój nie powtarzający się numer.

*Liczona będzie jedna transakcja dokonana w danym dniu.

Regulamin Programu Karty Stałego Klienta Spring Garden: Pobierz


 


Promocja „Przyprowadź koleżankę”

Za każdą osobę, która zgłosi się do Salonu na zabiegi i powoła się na Ciebie, otrzymasz 10% zniżki na wszystkie nasze usługi, które zakupisz w konkretnym dniu. Jeżeli przeprowadzisz dwie osoby, Twoje zakupy w konkretnym dniu będą tańsze o 20%.

Promocja stała - obowiązuje do odwołania!

*Promocje nie sumują się. W promocji płatność wyłącznie gotówką.

Zarezerwuj zabieg
facebook FB
↑ do góry ↑