menu ukryj menu

Celluwell Sonic – niszczenie komórek tłuszczowych

Transdermalna Liposonikacja polega na zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej. Transdermalna liposonikacja jest sposobem całkowitej degradacji komórek tłuszczowych po 5 minutach zabiegu – metoda nie redukuje tłuszczu, ona go likwiduje. Metoda ta jest również skutecznym sposobem na zmniejszanie obwodów ciała – po 4 zabiegach osiągalna jest redukcja grubości tkanki tłuszczowej o 10mm.

Transdermalna liposonikacja jest adresowana do osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej – dla kobiet i mężczyzn z nadwagą. Minimalna ilość tkanki tłuszczowej w przypadku tych zabiegów wynosi 3cm. U takich osób urządzenie jest w stanie w szybkim czasie wypracować znaczne, widoczne efekty w postaci zlikwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia obwodów ciała, a także poprawienia kondycji skóry.

Zabiegi przeznaczone są dla osób zdrowych. Wszystkie informacje o zabiegu (czas, ilość, przeciwwskazania oraz inne ważne informacje) przekazywane są podczas konsultacji przed zabiegiem. Serdecznie zapraszamy.

WSKAZANIA DLA KLIENTA W TRAKCIE WYKONYWANIA ZABIEGÓW:

  1. Na dwa dni przed zabiegiem należy pić ok. 1,5-2 l wody dziennie, aby pobudzić proces wydalania uwolnionego tłuszczu. Wodę należy pić codziennie, także w trakcie trwania cełej serii zabiegów.
  2. Podczas stosowania zabiegów nie jest konieczne stosowanie diety odchudzającej, zaleca się jednak, aby nie obciążać funkcjonowania wątroby (tłuste posiłki, alkohol).
  3. Nie depilować obszaru, który będzie poddany zabiegowi i nie wykonywać zabiegów, które uwrażliwiłyby to miejsce na kilka dni przed zabiegiem.
  4. Po uwolnieniu tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych) zaczyna się w organizmie proces jego wydalania. Aby przyspieszyć eliminację, zaleca się wykonywanie w tym samym tygodniu zabiegu drenażowego (drenaż limfatyczny).
Zarezerwuj zabieg
facebook FB
↑ do góry ↑